آموزش تخصصی نرم افزار انسیس ورکبنچ ANSYS workbech ANSYS workbench
 

نقش مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE) در آموزش دانشگاهی

با توجه به نقش مهم مهندسی به کمک کامپیوتر (Computer Aided Engineering) در شاخه های مختلف مهندسی و علوم پایه، اهمیت فراگیری این شاخه از مهندسی بر کسی پوشیده نیست.

آموزش شبیه سازی کامپیوتری به دانشجویان رشته های مهندسی این امکان را می دهد که اصول فیزیکی حاکم بر مسائل مختلف را درک کنند و تصور بهتری نسبت به مسائل واقعی داشته باشند، همچنین بعد از اتمام تحصیلات، مهندسین و محققین مهارت استفاده از شبیه سازی کامپیوتری، برای حل مسائل کاربردی را بدست می آورند.

نرم افزار شبیه سازی انسیس برای گستره وسیعی از کاربران طراحی شده است. آموزگاران، دانشجویان و محققین می توانند مسائل مختلف خود را با استفاده از آن تعریف و حل نمایند. این نرم افزار تکنولوزی های بسیاری را در زمینه آموزشی و تحقیقاتی در اختیار دانشجویان و محققین قرار می دهد تا نیاز های تخصصی خود را تامین نمایند. امروزه دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی بسیاری در سراسر جهان از نرم افزار ANSYS workbench برای ارائه شبیه سازی های با کیفیت استفاده می کنند تا بالاترین حد استاندارد آموزشی و تحقیقاتی ممکن را بدست آوردند.

سایت ANSYSpro جهت نیل به اهداف آموزشی ذکر شده در بالا، تمامی توان خود را به کار می گیرد تا راهنمایی های لازمه را در مورد پروژه های تحقیقاتی شما ارائه نماید.

لطفا برای طرح مسئله شبیه سازی دانشگاهی خود به بخش سفارش پروژه تحقیقاتی مراجعه نمایید.

CAE ANSYSpro.ir


Copyright © 2013 ANSYSpro. All rights reserved.

ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود