آموزش تخصصی نرم افزار انسیس ورکبنچ ANSYS workbech ANSYS workbench
 

چرا نرم افزار ANSYS؟

برخی از قابلیت های نرم افزار ANSYS

کاربرد نرم افزار ANSYS در صنعت هواپیماسازی

قابلیت های نرم افزار ANSYS در زمینه ایرودینامیک

قابلیت های بسته نرم افزاری ANSYS Workbench

ansys workbench artwork

چرا شبیه سازی به کمک کامپیوتر

عملکرد مطمئن محصول از طریق طراحی مطمئن
شرکت های پیشرو به این نکته توجه دارند که هر محصول در واقع تعهدی نسبت به مشتری است و محصولات آنها باید تمامی انتظارات مشتری را برآورده نماید. بنابراین بدون اطمینان از عملکرد نهایی محصول، امکان بروز اشکال و بازگشت محصول و در نتیجه صدمه خوردن به اعتبار شرکت وجود دارد.
طراحی مطمئن امری کلیدی در ایجاد محصول نهایی با کیفیت است. این روش توسعه محصول کمک می کند تا گستره وسیعی از متغییرها شامل شرایط کاری، نوع استفاده کاربر، فرآیندهای تولید و خصوصیات مواد را در نظر بگیریم و با انتخاب مقادیر بهینه برای این متغییرها، طرحی را ارائه دهیم که قابلیت اطمینان بالایی دارد.

چرا نرم افزار ANSYS؟

برتری های ANSYS

  1. انجام تحلیل های متنوع مثل تحلیل جامداتی، سيالاتی، انتقال حرارت، الکترومغناطيس، الکترواستاتيک، الکترونيک، ديناميک و ...
  2. توانائي تحلیل هزمان مثل: تحلیل سيالاتي - جامداتي
  3. توانائي بهينه سازي مدلهاي طراحي شده
  4. قابليت برنامه نويسي به کمک زبان برنامه نويسي نرم افزار (APDL) براي توسعه امکانات جديد
  5. قابليت تهيه گزارش و خروجي هاي مختلف به صورت فيلم، عکس يا html
  6. امکان برقراري ارتباط با نرم افزارهاي مدل سازی CAD نظير CATIA، Pro/Engineer، SolidWorks،Parasolid ، Unigraphics
  7. ......

چرا شبیه سازی به کمک کامپیوتر؟

پیش بینی و بهینه سازی عملکرد محصول
برای پیش بینی و بهینه سازی برخی از پارامترهای طراحی مثل طول عمر و مقاومت در برابر بارگذاری، معمولا تست های زمان بر و پرهزینه را در آزمایشگاه انجام می دهند.
شبیه سازی مهندسی به کمک کامپیوتر، یک راه حل جایگزین برای صرفه جویی در زمان و هزینه است. به این ترتیب با افزایش ابتکار عمل گروه مهندسی، این امکان ایجاد می شود که ایده های ناب به راحتی به محصول نهایی اضافه شوند.

چرا نرم افزار ANSYS؟

سابقه کاری ANSYS
ANSYS از جمله نرم افزارهای بسیار با سابقه و کارآمد در حوزه مهندسی می باشد که مرزهای صنعت و دانش را با تحلیل های قابل اطمینان و دقیق خود بارها جابجا نموده است.
این نرم افزار برای اولین بار به صورت تجاری در سال 1971 توسط شرکت آمریکایی Swanson به دنیای مهندسی معرفی شد و جزء اولین نرم افزارهایی است که آنالیز غیر خطی، مکانیک شکست و سایر مباحث پیچیده و بروز را در بسته نرم افزاری خود بکارگرفت.
نرم افزار ANSYS امروزه بعد از گذشت سالیان دراز با وجود رقبای قدرتمند همچنان یکتاز این عرصه است.

چرا نرم افزار ANSYS؟

از عملکرد محصول مطمئن شوید
شبیه سازی مهندسی کمک می کند تا مطمئن شوید که قابلیت های طراحی شده برای محصول همان طور که در زمان طراحی انتظار می رفت در دنیای واقعی عمل می کنند.
نرم افزار شبه سازی مهندسی ANSYS خطرات مربوط به عملکرد نامناسب محصول را -مخصوصا زمانی که طراحی پیچیده می شود- کاهش می دهد. زمانی که شما از فناوری ANSYS برای شبیه سازی ایده خود استفاده می کنید به طور همزمان زمان تولید محصول و هزینه را کاهش می دهید.


Copyright © 2013 ANSYSpro. All rights reserved.

ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ ANSYS Worknench انسیس ورکبنچ finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود finite element امان محدود